TRY  
Türkçe  

Online rezervasyon

Yayınlanma Tarihi: 14/07/2020

ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI

Bireysel araç kiralama için EHLİYET KİMLİK ve EDEVLET ile araç kiralama işlemleri yapılır.

Kurumsal araç kiralama için VERGİ LEVHASI İMZA SİRKÜLERİ FAALİYET BELGESİ ŞİRKET SAHİBİ ve ORTAKLARIN KİMLİKLERİ ve ARAÇ SÜRÜCÜLERİN EHLİYET VE KİMLİK BİLGİLERİ yeterli olacaktır.

 

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa Araç kiralama süresi 3 Gündür Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3 ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gün ve üzeri olmaktadır. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 553 021 84 88 - 0 850 885 22 12 numaralarımızdan yada info@ozatrentacar.com  Bizleri arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren Ozat Oto Kiralama dilediğiniz gün ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz.ve adresinize araç teslimatı isteyebilirsiniz. info@ozatrentacar.com yada 0850 885 2 212 whatsAp numaramıza evraklarınızı gönderebilirsiniz Anın ön onayınız verdiğiniz kayıtlı cep telefonunuza gelecektir ve aracınızın size gelmesinin keyfini çıkartabilirsiniz. Ön onay alınmaması durumunda size bilği verilecektir.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az  25 yaş yaşını dolmurmuş olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değilidir.

OTO KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI

Türkiye deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Ozat Oto Kiralamaya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

EMNİYET

Firmamız tüm araç kiralama ve araçların plaka bilgilerini emniyet görevlilerine anlık bilgisini vermektedir. müşteri ile emniyet görevlileri arasındaki yaşanan olumsuzluklardan firmamız mesul değildir.

Araçlarda ek sürücü bildirimi yapılmazsa yada kiralanan aracı kiracı 3. şahıslara verdiği takdirde emniyet görevlileri tarafından kesilecek olan cezada firmamız mesul değildir.

PROVİZYON

Ozat Rent A Car Şubelerinden daha önce araç kiralamış müşterilerimizden provizyon ücreti alınmamaktadır. bunun için ozat sistemimizde kayıtlı olmanız gerekmektedir.

Son Haberler

Skoda Ailesi Rapit ve super B Filomuzda

https://www.ozatrentacar.com/fiyat-listesi...

Devamını oku

Kredi Kartı Olmadan Araç Kiralama:

Kredi kartım yok araba kiralayabilir miyim sorusu birçok insanın kafasına takılan büyük problemlerden ...

Devamını oku

Kiralık BMW Z4

Kiralık Bmw Z4 aracımız için tek gün kiralama yapabilirsiniz. İstanbul avrupa ve istanbul anadolu yakasına...

Devamını oku

Online rezervasyon

ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI Bireysel araç kiralama için EHLİYET KİMLİK ve EDEVLET ile araç kira...

Devamını oku

2020 Kurban Bayramı Araç kiralama rezervasyonları

2020 Kurban Bayramı tatili için Araç kiralama rezervasyonlarımız kapanmıştır. Ve Bayram rezervasyonları...

Devamını oku

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.ozatrentacar.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -